Keturiasdešimt septintą pergalę 70-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas.

Pirmadienį svečiuose 16,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 110:100 (26:15, 27:24, 23:29, 34:32) nugalėjo šeštą nesėkmę iš eilės patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Indianos „Pacers“ (30 pergalių bei 40 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis nugalėtojų gretose buvo trečias pagal rezultatyvumą – pelnė 17 taškų, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 4 asmenines pražangas. Per 38 žaidimo minutes (37:58) D. Motiejūnas pataikė 1 tritaškį iš 2, 5 dvitaškius iš 7 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

Svariausiai prie pergalės prisidėjusio Jameso Hardeno sąskaitoje – 44 (19 – per ketvirtąjį kėlinį) taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 4 po krepšiais sugriebti bei 2 perimti kamuoliai ir 2 blokuoti varžovų metimai.

18 taškų į arenos šeimininkų krepšį įmetė Joshas Smithas, 11 – Corey'is Breweris, 8 – Patrickas Beverley'is.

„Pacers“ gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo C.J. Watsonas (23 tšk.), George'as Hillas (20 tšk.), Roy'us Hibbertas (18 tšk. bei 10 atk. kam.), Davidas Westas (10 tšk.) ir Luisas Scola (9 taškai).

Tai buvo ketvirtoji „Rockets“ krepšininkų pergalė per penkerias paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes.