Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (45 pergalės ir 22 pralaimėjimai) klubas.

Antradienį namuose 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 107:94 (28:24, 23:26, 26:28, 30:16) - įveikė penktą nesėkmę iš eilės patyrusią bei tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Orlando "Magic" (21 pergalė bei 48 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis arenos šeimininkų gretose žaidė rezultatyviausiai - pelnė 23 taškus, po krepšiais atkovojo 7 (1 - puolime) kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų ir dusyk prasižengė. Per 32 žaidimo minutes (32:01) D. Motiejūnas pataikė abu tritaškius, 6 dvitaškius iš 10 bei realizavo 5 baudų metimus iš 8.

Po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Trevoras Ariza, Jamesas Hardenas ir Joshas Smithas, 13 - Corey'is Breweris (12 atk. kam.), 12 - Patrickas Beverley'is, 6 - Terrence'as Jonesas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Victoras Oladipo (29 tšk.), Benas Gordonas (13 tšk.), Nikola Vučevičius (11 tšk. bei 11 sugriebtų kamuolių), Elfridas Paytonas (10 tšk.), Channingas Frye'us (9 tšk.) ir Maurice'as Harklessas (8 taškai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.