LKL pirmenybėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ vos išvengė sensacijos. Pasvaliečiai paskutinę minutę vos nepralaimėjo lygos autsaideriams. „Pieno žvaigždės“ rezultatu 82:77 (24:13, 17:20, 17:19, 24:25) įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Rungtynės prasidėjo Tauro Jogėlos ir Sidney Sanderso dvitaškiais (2:2). Kiek vėliau 4 Evaldo Kairio taškai iš eilės leido „Pieno žvaigždėms“ pirmauti (4:8). „Mažeikiai“ buvo kelis kartus sumažinę savo deficitą iki minimumo, tačiau Michaelo Dixono vedini pasvaliečiai įgavo dviženklį pranašumą (12:24). Paskutinį kėlinio tašką pelnęs Darius Tarvydas „Mažeikių“ situacijos nepakeitė – 13:24.

Pačioje ketvirčio pradžioje Žygimantui Skučui skirta techninė pražanga leido mažeikiškiams priartėti iki 8 taškų (16:24). Po to komandų žaidimas išsilygino ir ekipos keitėsi taškais (20:28). Osvaldas Olisevičius jau buvo bepradedąs „Pieno žvaigždžių“ spurtą, bet jį anksčiau laiko nutraukė D.Tarvydas (20:32). Pastarasis pradėjo savo klubo rezultatyvią atkarpą 8:0 (28:32). M.Dixono, E.Kairio ir O.Olisevičiaus metimai sugrąžino „Pieno žvaigždėms“ buvusią dviženklę persvarą (28:39). Pirmąją rungtynių pusę tritaškiu užbaigė Arvydas Gydra – 33:41.

Grįžus po ilgosios pertraukos „Mažeikiai“ daug klydo puolime, bet savo gautas progas išnaudojo, todėl „Pieno žvaigždės“ atitrūkti nesugebėjo (35:45). Kėliniui įpusėjus įsižaidę „Mažeikių“ krepšininkai apkarpė savo deficitą iki 5 taškų (50:55). Viso likusio kėlinio metu aikštelėje vyravo apylygis komandų žaidimas, rezultatas po trijų kėlinių – 52:58.

Lemiamo ketvirčio metu pastebimiausias „Mažeikių“ gertose buvo Raimundas Danys; jis pelnė pirmuosius kėlinio taškus, tačiau iš kart po to prasižengė du kartus iš eilės (54:58). Tai leido „Pieno žvaigždėms“ pradėti spurtą 7:0 (54:65). Šiai atkarpai pasibaigus komandos kiek daugiau nei keturias minutes žaidė lygų krepšinį (64:72). Suaktyvinę puolimą „Mažeikiai“ turėjo šansą pagaliau išlyginti rezultatą, tačiau du baudų metimus prametė Darius Pakamanis (72:74). Galiausiai mažeikiškiai pradėjo naudoti pražangų taktiką, bet ji nepasiteisino. Galutinis rungtynių rezultatas – 77:82.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 18 tšk., Michael Dixonas 17 tšk., Evaldas Kairys 15 tšk., Osvaldas Olisevičius 14 tšk.

„Mažeikiai“: Darius Pakamanis 18 tšk., Raimundas Danys ir Darius Tarvydas po 16 tšk., Sidney Sandersas 11 tšk., Arvydas Gydra 8 tšk.