Plocko "Orlen" arenoje pasibaigusį Daviso teniso taurės Europos-Afrikos zonos pirmosios grupės mačą Lietuvos vyrų teniso rinktinė sekmadienio popietę 2:3 pralaimėjo Lenkijos ekipai.

Lietuviams, siekiantiems išsilaikyti šiame divizione, teks žaisti su Slovėnijos ir Izraelio ekipų susitikimą pralaimėjusia rinktine. Savo ruožtu Lenkijos tenisininkų dėl vietos elitinėje - pasaulio - grupėje laukia dvikova su Ukrainos komanda.

Lenkijos ir Lietuvos mačo baigtis sekmadienį buvo nulemta Jerzy'io Janovicziaus (ATP-51) dvikovoje su Ričardu Berankiu (ATP-76). Po 1 valandą ir 43 minutes trukusios trijų setų kovos - 6:3, 6:4, 6:2 - korto šeimininkas privertė pasiduoti Lietuvos rinktinės lyderį ir garantavo pergalę (3:1) lenkams.

Kitame jau nieko nelėmusiame sekmadienio vienetų susitikime Laurynas Grigelis (ATP-361) per 66 minutes dvejuose setuose - 6:4, 6:3 - įrodė savo pranašumą prieš Kamilį Majchrzaką (ATP-351).

Šio mačo pradžioje penktadienį vienetų susitikime R. Berankis trijuose setuose - 6:2, 6:4, 6:3 - nugalėjo antrąją Lenkijos raketę Lukaszą Kubotą (ATP-163), o J. Janoviczius (ATP-51) 7:6 (7:3), 6:3, 6:4 įveikė L. Grigelį ir išlygino rezultatą.

Šeštadienio dvejetų mače dominavo korto šeimininkai: L.Kubotas ir Marcinas Matkowskis per 2 valandas bei 20 minučių trijuose setuose - 6:4, 6:4, 7:6 (7:1) - privertė pasiduoti R. Berankio ir L.Grigelio duetą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.