Argentinos sostinėje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio "Argentina Open" vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 500 550 JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo favoritu laikytas 28-erių ispanas Rafaelis Nadalis.

Antrą kartą po savo debiuto 2005 metais turnyre dalyvavęs Rafaelis Nadalis sekmadienį finale per beveik pusantros valandos 6:4, 6:1 nugalėjo 2007-aisiais šiame turnyre triumfavusį Juaną Monaco ir, laimėjęs jau 65-ąjį karjeroje ATP serijos turnyrą, pagal šį rodiklį aplenkė legendinius švedą Bjorną Borgą ir amerikietį Pete'ą Samprasą (po 64 pergales) bei pakilo į penktą vietą.

Daugiau ATP turnyrų karjeroje laimėjo ir ispaną lenkia tik amerikietis Jimmy's Connorsas (109 laimėti turnyrai), Čekoslovakijoje gimęs JAV atstovas Ivanas Lendlas (94), šveicaras Rogeris Federeris (84) ir amerikietis Johnas McEnroe'us (77).

Be pagrindinio prizo R.Nadaliui atiteko 91 050 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybose triumfavo suomio Jarko Niemineno ir brazilo Andre Sa duetas, finale 4:6, 6:4, 10:7 įveikęs ispano Pablo Andujaro ir austro Oliverio Maracho porą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.