Antradienį sužaistos abejos pirmosios 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Lvove (Ukraina) vykusiame susitikime tarp Donecko "Šachtar" (Ukraina) ir Miuncheno "Bayern" (Vokietija) klubų užfiksuotos nulinės lygiosios - 0:0.

Svečiai rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Xabi Alonso (65 min.).

Prancūzijos sostinės vykęs susitikimas tarp vietos "Paris Saint-Germain" (Prancūzija) ir Londono "Chelsea" (Anglija) vienuolikių baigėsi 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje Branislavas Ivanovičius (36 min.) išvedė svečius į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Edisonas Cavanis (54 min.) išlygino rezultatą.

Atsakomosios rungtynės Miunchene ir Londone bus žaidžiamos kovo 11 dieną.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.