0

Labai svarbią pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Juodupės“ Juodupė“, kuri Elektrėnuose 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sausai nugalėjo vieną pagrindinių konkurentų kovoje dėl ketvirtosios vietos čempionate Vilniaus „Hockey Punks“.

Žiema šį sezoną nemyli Juodupės, tačiau ledo trūkumas kompensuojamas pergalėmis. Šios rungtynės turėjo įvykti šeštadienį Juodupėje, tačiau dėl Lietuvoje niekaip vietos nerandančios žiemos buvo perkeltos į Elektrėnus.

Elektrėnų ledas buvo itin svetingas „Juodupės“ ledo ritulininkams ir ypač komandos vartininkui Donatui Žukovui.

Juodupėnų reikalus sutvarkė du buvę Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai. Pirmajame kėlinyje Aurelijus Kriščiūnas (09:29, 12:38) ir antrajame Artūras Katulis (27:57, 32:52) įmušė po du įvarčius ir sudėliojo visus taškus rungtynėse.

Beje, antrojo kėlinio pabaigoje „Juodupė“ dar neišnaudojo baudinio.

Tai buvo labai svarbi pergalė kovoje dėl tesės žaisti finaliniame ketverte. Jei pirmasis trejetukas beveik aiškus, tai ketvirtoji pozicija kol kas priklauso „Juodupei“, kuri turi jau 6 taškų atsargą prieš tą patį „Hockey Punks“ klubą.

Abiem komandoms reguliariajame sezone liko sužaisti po 6 rungtynes.

„Juodupė“ – „Hockey Punks“ 4:0 (2:0, 2:0, 0:0). „Juodupė“: A.Kriščiūnas, A.Katulis po 2 įvarčius.

Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) Kauno „Akropolyje“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1) įveikė Rokiškio „Rokiškį“ ir pratęsė pergalių seriją iki 13.

Rusai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas ir jau po 7 minučių pirmavo 3:0, o sužaidus 11 minučių rezultatas buvo 5:1.

Vėliau svečiai iš Kaliningrado srities atsipalaidavo ir leido pasireikšti varžovams. „Rokiškis“ Dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą sušvelnino iki 3:6.

Antrojo kėlinio pradžioje po Manto Baleišio įvarčio (25:39) rezultatas tapo 4:6, tačiau „Delovaja Rus“ įjungė aukštesnę pavarą ir vėl sugrįžo pagrindinio užsiėmimo – įvarčių mušimo.

Antrąjį kėlinį vainikavo svečių įvartis mažumoje ir rezultatas tapo 8:4.

Trečiajame kėlinyje ekipa iš Rusijos dar laibiau padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes penkių įvarčių skirtumu.

„Delovaja Rus“ – Rokiškis“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1). „Delovaja Rus“: A.Zubenka, G.Zonovas, K.Isajevas po 2, D.Ščikačichinas, J.Aleksejevas, A.Frolovas, P.Fominychas po 1 įvartį. „Rokiškis“: A.Rukšėnas 2, K.Falkas, S.Sakaitis, M.Baleišis po 1 įvartį.