Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pavyko parsivežti pergalę iš Estijos. Manto Šerniaus auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio mače 94:87 (30:24, 15:20, 26:24, 23:19) palaužė Rakverės „Tarvas“ krepšininkus.

Pasvaliečiai prieš atsakomąjį mačą, kuris vasario 11 dieną vyks „Pieno žvaigždžių“ arenoje, įgijo saugų – septynių taškų pranašumą.

Į ketvirtfinalį žengs komanda, laimėjusi pagal abiejų susitikimų bendrą rezultatą.

Kitame etape šios poros nugalėtojai susikaus su Utenos „Juventus“ ir Rygos „Barons/LDz“ aštuntfinalio laimėtojais. Pirmose rungtynėse Rygoje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai 58:82 neprilygo rygiečiams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Tarvas“ dar pirmavo 68:67, tačiau tuomet svečiai iš Pasvalio surengė spurtą 9:0 ir įsiveržę į priekį 76:68 padėjo pamatus pergalei.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę šeimininkai buvo sušvelninę atsilikimą iki 5 taškų (80:95), tačiau paskutinę mačo atkarpą „Pieno žvaigždės“ sužaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 17, Evaldas Kairys 15, Žygimantas Skučas 12, Osvaldas Olsevičius 10, Tauras Jogėla 9, Alexanderis Oriakhi 8, Laimonas Kisielius 8, Aidas Viskontas 6, Benjaminas Brustas 6, Gytis Sirutavičius 3.

„Tarvas“: Juris Umbraško 23, Brandisas Rossas 19, Julius Brooksas 16 (9 atk. kam.), Reinaras Haliikas 15.

Artimiausias rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais sekmadienį, kada Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače išvykoje mes iššūkį Lietuvos čempionams – Kauno „Žalgirio“ krepšininkams. Mačo pradžia – 16.15 val.