Dvidešimt trečią pergalę 30-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio pozicijoje esantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Šeštadienį svečiuose 19,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 110:98 (22:26, 27:23, 31:29, 30:20) - nugalėjo šeštąją vietą Vakarų konferencijoje užimančią Los Andželo "Clippers" (20 pergalių ir 11 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis pasižymėjo devintuoju dvigubu dubliu šiame sezone - pelnė 22 taškus bei po krepšiais atkovojo 11 (5 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų ir kartą prasižengė. Per daugiau nei 34 žaidimo minutes (34:17) J.Valančiūnas pataikė 8 dvitaškius iš 13 bei realizavo 6 baudų metimus iš 8.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Kyle'as Lowry'is, 16 - Greivis Vasquezas, 11 - Terrence'as Rossas, 10 - Patrickas Pattersonas, 9 - Louisas Williamsas, 8 - Amiras Johnsonas (12 sugriebtų kamuolių).

Arenos šeimininkų, kurie iki šeštadienio mačo namuose buvo iškovoję aštuonias pergales iš eilės, gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo J.J. Redickas (23 tšk.), Blake'as Griffinas (22 tšk.), Jamalas Crawfordas (20 tšk.) ir Chrisas Paulas (10 taškų).

Absoliutus "Clippers" klubo namuose iš eilės laimėtų - trylikos - rungtynių rekordas buvo užfiksuotas 2012-2013 metų sezone.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.