Italijos futbolo supertaurę antrą kartą klubo istorijoje net po 24-erių metų pertraukos iškovojo „Napoli“ klubas.

Pirmadienį Kataro sostinėje vykusiame susitikime po baudinių serijos 6:5 įveikė šalies čempionę Turino „Juventus“ vienuolikę, kuriai nepavyko trečią kartą iš eilės laimėti trofėjaus ir septyniomis pergalėmis tapti šio turnyro rekordininke.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1), o per pratęsimą komandos pasižymėjo dar po kartą – 2:2.

Abu kartus „Juventus“ futbolininkus į priekį išvedė Carlosas Tevezas (5 ir 106 min.), o abu sykius rezultatą išlygino Gonzalo Higuainas (68 ir 118 min.).

Tai buvo trečiasis mačas, kai dėl Italijos futbolo supertaurės kovos „Napoli“ ir „Juventus“ komandos: pirmąjį susitikimą 1990-aisiais Neapolyje net 5:1 laimėjo „Napoli“ klubas, kuriame tuo metu žaidė legendinis argentinietis Diego Maradona, o 2012-aisiais Kinijoje po pratęsimo 4:2 pergalę šventė „Juventus“ futbolininkai.

Jei „Napoli“ klubui tai buvo tik trečiasis mačas dėl šalies supertaurės, tai dešimtą kartą dėl šio trofėjaus kovojusi „Juventus“ komanda Italijos supertaurę yra laimėjusi šešis kartus – 1995, 1997, 2002, 2003, 2012 bei 2013 metais.

Taip pat šešis kartus (1988, 1992, 1993, 1994, 2004 ir 2011 metais) šį prizą laimėjo „AC Milan“ futbolininkai.