Kazachstane vykstančiose pasaulio sunkiosios atletikos pirmenybėse 23-ejų metų Aurimas Didžbalis dvikovėje iškėlė 399 kg ir iškovojo bronzos medalį ir svorio kategorijoje iki 94 kg.

Rovimo veiksmu lietuvis iškėlė 185 kg sveriančią štangą bei tapo mažojo sidabro medalio savininku šioje rungtyje.

Stūmimo rungtyje A.Didžbaliui pakluso 214 kg štanga, o abu bandymai išstumti 218 kg svorį nebuvo sėkmingi.

Kitas šioje svorio kategorijoje startavęs Lietuvos sunkiaatletis - Žygimantas Stanulis - galutinėje įskaitoje tarp 31 klasifikuoto sportininko (startavo 38) užėmė tryliktąją vietą - 373 kg (170 kg + 203 kg).

Pasaulio čempiono titulas šioje svorio kategorijoje atiteko kazachstaniečiui Žasulanui Kydyrbajevui (408 kg; 179 + 229), o sidabru tenkinosi vos kilogramu atsilikęs čempiono tautietis Vladimiras Sedovas (407 kg; 188 + 219).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.