Ketvirtadienį Suomijoje prasidėjo pirmasis keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių 2014-2015 metų sezono Euroturo varžybų etapas - "Karjala Cup" turnyras.

Pergale turnyrą pradėjo šeimininkai ir praėjusio sezono Euroturo nugalėtojai Suomijos ledo ritulininkai, 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikę Čekijos ekipą.

Kitame pirmosios dienos mače olimpinių žaidynių vicečempionė Švedijos rinktinė po baudinių serijos 5:4 (2:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė planetos čempionės Rusijos komandos pasipriešinimą.

"Karjala Cup" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 1 1 0 0 0 2:1 3

2. Švedija 1 0 1 0 0 5:4 2

3. Rusija 1 0 0 0 1 4:5 1

4. Čekija 1 0 0 1 0 1:2 0