Likus keturiems turams iki čempionato pabaigos Pakruojo futbolininkai įsitvirtino antroje turnyro lentelės vietoje. Vladimiro Čeburino vedama kariauna „SMScredit.lt A lygos“ XXXII-ojo turo akistatoje svečiuose sutriuškino Gargždų „Bangą“ – 4:1 (1:0). „Kruoja“ iškovojo 18-ąją pergalę šiame sezone ir atitrūko nuo „Trakų“ penkiais taškais.

„Bangos“ gretose rungtyniavo daug jaunų futbolininkų, o kai kuriems tai buvo krikštas aukščiausioje šalies lygoje. Kur kas labiau patyrę svečiai nuo pat pirmųjų akimirkų dominavo aikštėje ir jau 8-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po tolimo išmetimo iš užribio Aivaras Bagočius pabėgo nuo varžovo ir be vargo pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką „Kruoja“ turėjo dar kelias puikias progas pasižymėti, tačiau svečiai jomis nepasinaudojo. Viename iš aštrių epizodų Nerijus Mačiulis būdamas laisvas stipriai smūgiavo vienu lietimu, bet saugo bandymą atrėmė komandą išgelbėjęs Ignas Driomovas. Taip pat įsiminė keli Roberto Vėževičiaus reidai – vieno iš jų metu saugas atliko perdavimą link Ričardo Beniušio, tačiau puolėjas iš arti smūgiavo nesėkmingai.

„Banga“ pirmoje rungtynių pusėje išsiskyrė pavienėmis atakomis, kurios didelių problemų svečiams nepridarė.

Iš karto po pertraukos 49-ąją minutę debiutantą Marių Eitutį baudos aikštelėje pergudravo kur kas labiau patyręs varžovas ir uždirbo savo komandai 11 metrų baudinį. Jauno gargždiškio pražanga suteikė progą papildyti įvarčių sąskaitą R.Beniušiui – puolėjas puikiu smūgiu suklaidindamas vartininką tą ir padarė.

64-ąją minutę „Kruoja“ pelnė trečią įvartį. Efektyviai standartines padėtis išnaudojantys svečiai pasižymėjo po pakelto kampinio. N.Mačiulis perdavė kamuolį prie artimojo virpsto, o ten buvęs R.Vėževičius tiksliai smūgiavo galva.

Netrukus Vladimiro Čeburino auklėtiniai pelnė ketvirtąjį įvartį. 70-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto R.Beniušis galva smūgiavo stipriai, bet tiesiai į I.Driomovą, „Bangos“ vartininkas suklydo ir tinkamai nesugavo gana nesudėtingo kamuolio.

Visgi gargždiškiai garbės įvartį pelnė – visa tai nutiko 72-ąją minutę. Ilgo perdavimo metu vartų sargas Martynas Matuzas neapdairiai paliko vartus ir suteikė progą aktyviai rungtyniavusiam Sergijui Ševčiukui įbėgti į baudos aikštelę bei pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

Per likusį rungtynių laiką komandos žaidė atvirą futbolą, tačiau pavojingų progų ir įvarčių sirgaliai daugiau neišvydo. Paskutinės minutės buvo tik formalumas.

Gargždų „Banga“ – Pakruojo „Kruoja“ 1:4 (0:1)

„Banga”: I.Driomovas, M.Bitinas, A.Burdijanas, M.Eitutis, A.Epifanovas, B.Spietinis, E.Drąsutis (87 min. I.Jurgutis), D.Pačkauskas, S.Ševčiukas, A.Marcinkevičius (77 min. P.Lotužys), K.Upstas.

„Kruoja“: M.Matuzas, R.Abu Bakras, V.Pocevičius, A.Skroblas, D.Strockis, T.Eliošius, D.Jankauskas (81 min. A.Arlauskas), N.Mačiulis, R.Vėževičius (73 min. T.Bobbas), A.Bagočius (68 min. T.Birškys), R.Beniušis.

Įvarčiai: S.Ševčiukas (72) ; A.Bagočius (8), R.Beniušis (iš 11 metrų baudinio – 49, 70), R.Vėževičius (64).

Geltonos kortelės: M.Eitutis (49) ; A.Bagočius (65).

Raudonos kortelės:

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava“ 32 2 2 28 12:134 8

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N.Tokičius („Šiauliai“) – 17, L.Pilibaitis („Žalgiris“) ir R.Beniušis („Kruoja“) – 14, E.Razulis („Atlantas“) ir Elivelto („Ekranas“) – po 13 įvarčių.