Rusijos sostinėje besibaigiančiame keturių ekipų Aleksandro Gomelskio taurės vyrų krepšinio turnyre trečią vietą užėmė bei 10 tūkst. eurų čekį pelnė praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkė Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda, sekmadienį mažajame finale 82:66 (25:19, 20:16, 24:15, 13:16) nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusius Rusijos vicečempionus Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" krepšininkus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Antanas Kavaliauskas, 16 - Travisas Leslie'is, 14 - Gediminas Orelikas, 12 - Adas Juškevičius.

5 tūkst. eurų čekio savininkais tarpusių varžovų gretose sėkmingiausiai žaidė Howardas Thompkinsas (19 tšk.), Tarence'as Kinsey'is (8 tšk.) bei Artiomas Parachovskis (7 taškai).

Turnyro Rusijos sostinėje finale dėl pagrindinio prizo bei 20 tūkst. eurų čekio sekmadienio vakarą varžysis Maskvos CSKA (Rusija) klubas ir Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) krepšininkai.

Bendrą A.Gomelskio taurės keturių vyrų krepšinio komandų turnyro Maskvoje prizų fondą sudarė 50 tūkst. eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.