Pasaulio "Formulės 1" čempionato keturioliktąjį etapą - Singapūro "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Mercedes" komandos lenktynininkas britas Lewisas Hamiltonas, kuris bendroje sezono įskaitoje su 241 tašku tapo sezono lyderiu.

Iki šiol pirmavęs brito komandos draugas vokietis Nico Rosbergas (238 tšk.) sekmadienį nebaigė lenktynių dėl bolido elektronikos gedimo.

61 trasos ratą - 308,828 km - Didžiosios Britanijos lenktynininkas, kuris 2008 metais tapo čempionato nugalėtoju, Singapūre įveikė per 2 valandas 00 minučių 04,795 sekundės.

Tai buvo septintoji 29-erių metų L.Hamiltono pergalė šiame sezone, antroji šioje trasoje bei 29-oji per visą "Formulės 1" lenktynių istoriją.

Antrą bei trečią vietas Singapūre užėmė abu "Red Bull-Renault" komandos lenktynininkai - nugalėtojo titulą ginantis keturiskart pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis bei australas Danielis Ricciardo:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes" 2 val. 00 min. 04,795 sek. 2. Sebastian Vettel (Vokietija), "RedBull-Renault" atsiliko 13,534 sek. 3. Daniel Ricciardo (Australija), "RedBull-Renault" 14,273 4. Fernando Alonso (Ispanija), "Ferrari" 15,389 5. Felipe Massa (Brazilija), "Williams-Mercedes" 42,161 6. Jean-Eric Vergne (Prancūzija), "Toro Rosso-Renault" 56,801 7. Sergio Perez (Meksika), "Force India-Mercedes" 59,038 8. Kimi Raikkonen (Suomija), "Ferrari" 1:00,641 9. Nico Huelkenberg (Vokietija), "Force India-Mercedes" 1:01,661 10.Kevin Magnussen (Danija), "McLaren"

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.