UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos paskutinės penkios antrankos į grupių etapą rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Ispanijoje, kur vietos Bilbao „Athletic“ po permainingos kovos rezultatu 3-1 nugalėjo „Napoli“ ir eliminavo iš turnyro Rafaelio Benitezo treniruojamą ekipą.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose pavyko įrodyti pranašumą prieš Stambulo „Besiktas“. Pergalingą įvartį šiame susitikime pelnė „kanonierių“ naujokas Alexis Sanchezas.

Taip pat vietą Čempionų lygoje iškovojo Lėvekuzeno „Bayer“ ir „Malmo“ klubai.

Giedriaus Arlauskio „Steaua“ ir „Ludogorets“ rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik po 11 m. baudinių serijos. Deja, lietuvio turnyre neišvysime – pralaimėta 5-6. Pagrindinis susitikimo laikas ir pratęsimas baigėsi šeimininkams pirmaujant 1-0.

Visi rezultatai:

„Arsenal“ 1 – 0 „Besiktas“

(Pirmas mačas 0-0, galutinis rezultatas 1-0)

45' [1 – 0] A.Sanchez

75' M.Debuchy („Arsenal“) pašalintas iš aikštės

„Athletic Bilbao“ 3 – 1 „Napoli“

(Pirmas mačas 1-1, galutinis rezultatas 4-1)

47' [0 – 1] M.Hamšik

61' [1 – 1] A.Aduriz

69' [2 – 1] A.Aduriz

73' [3 – 1] Ibai

„Bayer“ 4 – 0 „Copenhagen“

(Pirmas mačas 3-2, galutinis rezultatas 7-2)

2' [1 – 0] Son.Henung-Min

7' [2 – 0] H.Calhanoglu

31' [3 – 0] S.Kiessling (11m. baudinys)

65' [4 – 0] S.Kiessling

„Ludogorets“ 1 – 0 „Steaua“ (po 11 baudinių serijos 6-5)

(Pirmas mačas 0-1, galutinis rezultatas 1-1)

90' [1 – 0] Wanderson

„Malmo“ 3 – 0 „Salzburg“

(Pirmas mačas 1-2, galutinis rezultatas 4-2)

11' [1 – 0] M.Rosenberg (11m. baudinys)

19' [2 – 0] M.Erisson

84' [3 – 0] M.Rosenberg