Pirmadienį Anglijoje antrasis „Premier“ lygos turas užsibaigė itin laukiama dvikova. „Etihad“ stadione santykius aiškinosi praėjusį sezoną aukščiausias vietas lygoje užmėmusios „Manchester City“ ir „Liverpool“ ekipos.

Brendano Rodgerso vadovaujamai ekipai pirmosios rungtynės išvykoje pasibaigė skaudžiai – „raudonieji“ rezultatu 3-1 buvo sutriuškinti Anglijos čempionų.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Manchester City“ bandė primesti savo žaidimą. Pirmasis įvartis krito 41-ąją minutę, kuomet šeimininkus į priekį išvedė Stevanas Jovetičius.

Antrajame kėlinyje netrūko kovos, tačiau jau 55-ąją minutę „Livepool“ klubas buvo pasiųstas į nokdauną, o tai padarė tas pats S.Jovetičius, kuris po puikaus Samiro Nasri perdavimo galingiu smūgiu nuginklavo Simoną Mignolet.

„Liverpool“ košmaras Mančesteryje dar nesbiaigė ir po keitimo aikštėje pasirodęs Sergio Aguero pelnė trečiąjį komandos įvartį, bet svečiams 83-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą. Šį kartą į savus vartus įsimušė Pablo Zabaleta.

Verta priminti, kad pirmajame ture abi ekipos iškovojo pergales.

Rezultatas:

„Manchester City“ 3 – 1 „Liverpool“

41' [1 – 0] S.Jovetič

55' [2 – 0] S.Jovetič

69' [3 – 0] S.Aguero

83' [3 – 1] P.Zabaleta (į savus vartus)