Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengiamų ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Baltic Chain Tour" bendrojoje įskaitoje po antrojo etapo Lietuvos rinktinės narys Žydrūnas Savickas iš dvyliktos vietos pakilo į šeštą. 23-ejų metų lietuvis nuo lyderio atsilieka 23 sekundėmis. Kiti Lietuvos dviratininkai į pirmąjį 50-uką nepatenka.

Antrajame etape - Ryga-Sigulda - ketvirtadienį lenktynių dalyviai įveikė 160 km. Dviratininkams Siguldoje du kartus teko įveikti 11 proc. įkalnę.

Pergalę iškovojo Rusijos rinktinės narys Ivanas Balykinas. 23 metų dviratininkas distanciją įveikė per 3 valandas 22 minutes 56 sekundes. Tuoj pat po jo finišavo austras Martinas Weissas ("Tirol Cycling Team"). Trečią vietą užėmė olandas Davidas van der Poelis ("BKCP-Powelplus"). 3-24 vietas užėmę dviratininkai, tarp jų ir Ž. Savickas, nuo nugalėtojo atsiliko 9 sekundėmis.

Vytautas Kaupas (Lietuvos rinktinė, +42 sek.) finišavo 52-as, Mykolas Račiūnas ("Top Team", +47 sek.) - 56-as, Elijus Čivilis ("Top Team", +1:03) - 62-as, Deividas Vileniškis ("Top Team", +1:20) - 73-ias, Aidis Kruopis (Lietuvos rinktinė, +1:20) - 74-as, Paulius Šiškevičius (Lietuvos rinktinė, +1:20) - 76-as, Andrius Pečiulis ("Top Team", +2:33) - 96-as, Gediminas Kaupas (Lietuvos rinktinė, +2:33) - 97-as, Darijus Džervus (Lietuvos rinktinė, +2:33) - 98-as, o Airidas Videika ("Top Team", +4:43) - 110-as.

Antrajame etapo tarpiniame finiše Gediminas Kaupas (Lietuvos rinktinė) buvo trečias.

Lenktynių lyderiu tapo ketvirtadienį aštuntas finišavęs austras Clemensas Fankhauseris ("Tirol Cycling Team"). Pirmojo etapo nugalėtojas ukrainietis Michailas Kononenka ("Kolos") bendrojoje įskaitoje nukrito į antrą vietą. Jo laikas toks pat, kaip ir lyderio. Trečią vietą ir toliau užima

olandas Mathieu van der Poelis ("BKCP-Powelplus"). Jį nuo lyderio skiria 3 sekundės.

Iš 119 lenktynes pradėjusių dviratininkų klasifikuota 111.

"Baltic Chain Tour" lenktynes, kurioms suteikta UCI 2.2 kategorija, sudaro penki etapai (iš viso - 851,8 km). Penktadienį dviratininkai važiuos iš Valmieros į Pernu (164,5 km), šeštadienį - iš Pernu į Viljandį (165,5 km), o sekmadienį - iš Viljandžio į Taliną (179,6 km).

Lenktynių prizų fondą sudaro beveik 12 tūkst. eurų. Varžybose startuoja trys Estijos, po dvi - Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos bei po vieną Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Kazachstano, Lenkijos, Norvegijos, Slovakijos ir Ukrainos komandą.

Pernai šiose lenktynėse Ž. Savickas užėmė trečią vietą, o Lietuvos rinktinė nugalėjo komandų įskaitoje.