Italijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate vaikinų vienviečių valčių finale startavęs Žygimantas Gališanskis iškovojo bronzos medalį.

Lietuvos 2000 m nuirklavo per 6 minutes 52,56 sekundės ir nuo čempionu tapusio čeko Michalo Ploceko atsiliko 3,41 sekundės.

6. Dionysios Angelopoulos (Graikija) 7:05,19

Sekmadienį moterų vienviečių valčių klasės finale dar startuos Milda Valčiukaitė, o kiek anksčiau sidabro medalius iškovojo porinę dvivietę irklavę Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius.

Pirmoji sekmadienį startavusi pirmenybių debiutantė Sonata Petrikaitė lengvasvorių merginų vienviečių (20 dalyvių) klasės B finale užėmė ketvirtąją vietą ir bendroje įskaitoje liko dešimta.

"Nuo pat pradžių žiūrėjau tik į priekį, buvo labai sunki distancijos pabaiga. Tai buvo sunkiausias mano gyvenimo finišas", - sakė bronzos medalį iškovojęs Ž. Gališanskis.