Po poilsio dienos pirmadienį Anglijoje tęsiasi trečiasis šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 mln. svarų.

Pergales vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko abu prie favoritų priskiriami tenisininkai - 2011-aisiais čia triumfavęs ir pernai finale žaidęs serbas Novakas Džokovičius bei nugalėtojo titulą ginantis škotas Andy Murray'us.

Pirmąjį reitingą turintis Novakas Džokovičius 6:3, 6:4, 7:6 (7:5) nugalėjo keturioliktąją raketę prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą, o trečias pagal skirstymą Andy Murray'us 6:4, 6:3, 7:6 (8:6) įveikė Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos respublikos.

Vietas ketvirtfinalyje užsitikrino ir vienuoliktas pagal reitingą bulgaras Grigoras Dimitrovas, 6:4, 7:6 (8:6), 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš argentinietį Leonardo Mayerį, bei kroatas Marinas Čiličius, 7:6 (10:8), 6:4, 6:4 įveikęs prancūzą Jeremy Chardy.

Paskutiniuoju vyrų turnyro aštuntfinalio dalyviu tapo ispanas Feliciano Lopezas, 6:7 (8:10), 7:6 (8:6), 7:6 (7:3), 7:5 palaužęs devintojo pagal reitingą amerikiečio Johno Isnerio pasipriešinimą.

Moterų vienetų varžybose paaiškėjo dar trys ketvirtfinalio dalyvės: turnyro aštuntfinalyje staigmeną pateikusi 22-oji raketė rusė Jekaterina Makarova 6:3, 6:0 nugalėjo 2012 metų finalininkę ketvirtąjį reitingą šiemet turėjusią lenkę Agnieszką Radwanską, 2011-aisiais Vimbldone triumfavusi ir šeštoji pagal skirstymą šiemet čekė Petra Kvitova 6:3, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš kinę Peng Shuai, o tryliktoji pagal reitingą kanadietė Eugenie Bouchard 7:6 (7:5), 7:5 įveikė prancūzę Alizę Cornet.

Paskutiniojoje šešioliktfinalio dvikovoje praėjusių metų šio turnyro finalininkė ir tik 19-ąjį reitingą šiemet turinti vokietė Sabine Lisicki 6:4, 3:6, 6:1 palaužė vienuoliktosios raketės serbės Anos Ivanovič pasipriešinimą.