Vokietijos sostinėje baigėsi 2014 metų pasaulio mažųjų dviračių kroso taurės (UCI BMX Supercross) trečiasis etapas, kuriame penkioliktą vietą galutinėje moterų elito grupės įskaitoje tarp 35 dalyvių užėmė Vilma Rimšaitė.

31-erių metų Lietuvos olimpietei šįkart pavyko iškopti į vieną iš dviejų pusfinalių, kur ji finišavo paskutinė - aštunta (36,461 sek.).

Trečiojo etapo nugalėtoja tapo australė Caroline Buchanan (32,521 sek.), aštuonių dalyvių finale aplenkusi kolumbietę Marianą Pajon (32,649 sek.) ir prancūzę Manon Valentino (33,536 sek.).

Bendroje planetos mažųjų dviračių kroso taurės įskaitoje V.Rimšaitė su 205 įskaitiniais UCI taškais tarp 47 sportininkių užima 19-ą vietą.

Pirmauja C.Buchanan (605 tšk.), antrą vietą užima olandė Laura Smulders (495 tšk.), trečioje pozicijoje - Stefany Hernandez (485 taškai) iš Venesuelos.

Šiame etape V.Rimšaitė pelnė 85 įskaitinius Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) taškus atrankoje į 2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes.

Priešpaskutinis - ketvirtasis - pasaulio mažųjų dviračių kroso taurės varžybų etapas rugsėjo 6-7 dienomis vyks Santjago del Estere (Argentina).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.