Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė vėl pakilo ant prestižinių varžybų prizininkių pakylos. Lietuvos sportininkė užėmė antrąją vietą pasaulio taurės finale, vykstančiame JAV.

Šį kartą Lietuvos sportininkei nesėkmingai klostėsi pirmosios rungtys: fechtavime - 14-tą vieta, plaukime -23-čia, jojime - 20-ta. Vis dėlto viską, tradiciškai, pataisė fantastiškas pasirodymas kombinuotoje šaudymo ir bėgimo rungtyje. Olimpinė čempionė L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė distanciją įveikė per 12 minučių ir 33 sekundes ir nepaliko konkurentėms jokių vilčių. Tai leido Lietuvos atstovei pakilti į antrąją vietą. Iš viso L. Asadauskaitė-Zadneprovskienei finale surinko 1323 taškus.

Pasaulio taurę iškovojo lenkė Oktawia Nowacka (1337 tšk.), o trečia liko kinė Qian Chen (1320 tšk.).

Įspūdingas pasirodymas kombinuotoje rungtyje leido į pirmąjį dešimtuką pakilti kitai Lietuvos sportininkei Karolinai Gužauskaitei. Fechtavime ji buvo 28-ta, plaukime - 22-ta, jojime - 12-ta, bet paskutinėje rungtyje trasą įveikė per (12 min. 47 sek.) ir nusileido tik L. Asadauskaitei-Zadneprovskienei. Iš viso K. Gužauskaitė surinko 1281 tašką.

Trečioji Lietuvos atstovė - Lina Batulevičiūtė - bendrojoje įskaitoje tarp 36 dalyvių liko 17-ta (1251 taškas). Jai geriausiai sekėsi jojimo rungtis, kurią ji užbaigė be klaidų ir surinko visus įmanomus 300 taškų. Fechtavime L. Batulevičiūtė buvo 17-ta, plaukime - 27-ta, o kombinuotoje rungtyje - 20-ta.

Beje, prieš kombinuotąją rungtį varžybose tvirtai pirmavo vengrė Šarolta Kovacs. Artimiausios persekiotojos - O. Nowacka ir britė Kare French - nuo jos buvo atsilikusios 43 sekundes. Q. Chen startavo atsilikusi nuo vengrės 61 sekunde, o L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė - net 82 sekundėmis.