Šeštadienį Lietuvos vyrų regbio-15 čempionato aistros liejosi Šiauliuose ir Plungėje. Po įtikinamos pergalės prieš svečius iš Vilniaus į pirmą vietą turnyro lentelėje pakilo Šiaulių „BaltRex-Šiaulių“ klubas. Pirma pergale džiaugėsi Kauno „Ąžuolas“, išvykoje nugalėjęs kovinguosius Plungės „Perkūno“ regbininkus.

„BaltRex-Šiauliai“ nepasigailėjo „Geležinio vilko“

Trečią pergalę čempionate iškovojo ir į lyderio poziciją pakilo vienas favoritų Šiaulių „BaltRex-Šiaulių“ klubas, savo aikštelėje 79:13 (38:0) nugalėjęs trečią pralaimėjimą patyrusį Vilniaus „Geležinį vilką“.

„BaltRex-Šiauliams“ 24 taškus pelnė Lukas Šinkūnas, 20 – Ignas Jankaitis, po 5 – Rimantas Zeringis, Tomas Zibolis, Laimis Urbietis, Evaldas Kosmauskas, Aurelijs Bekeris, Vaidotas Gaubas ir Vitas Beržinis.

„Geležiniui vilkui“ 8 taškus pelnė jaunasis Ervidas Bakutis, 5 – Vaidotas Pocius.

„Nors persvara didelė, rungtynės buvo sunkios. Mums nesisekė žaisti, darėme daug klaidų. Vaikinų nenorėjo daug griebti, nes stadionas buvo kietokas. Norėčiau pagirdi savo priešininkus už jų kovą iki galo. Savo komandoje nenorėčiau nieko išskirti, nes visi darė daug klaidų. Tik maloniai nustebino tikslūs Luko Šinkūno smūgiai į vartus“, - pasakojo „BaltRex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

„Ąžuolas“ nuskriaudė žemaičius

Pirmą pergalę antrose savo rungtynėse iškovojo Kauno „Ąžuolo“ regbininkai, kurie svečiuose 41:22 (29:0) nugalėjo Plungės RK „Perkūno“ ekipą. Pergalę kauniečiams lėmė gerai sužaistas pirmas kėlinys, kuris buvo laimėtas 29 taškų skirtumu. Kovingi žemaičiai iš Plungės antrajame kėlinyje parodė charatekrį ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą, bet kovoti dėl pergalės jau pritrūko ir laiko, ir jėgų.

„Ąžuolui“ 13 taškų pelnė Justinas Šernas, po 10 – Kasparas Krasauskas ir Naglis Dumčikas, 5 – Laurynas Juodkazis, 3 – Giedrius Narakas.

„Perkūno“ komandai 10 taškų pelnė Mindaugas Mikuckis, 7 – Edgaras Salys, 5 – Ernestas Mažeika.