Jungtinės lygos pusfinalio kovos persikėlė į Vilnių. Sekmadienį „Lietuvos rytas“ namų arenoje susitiko su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipa. Rungtynes 69:80 laimėjos rusai ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Rungtynes „Lietuvos rytas“ pradėjo tokiu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas. Pirmuosius susitikimo taškus tritaškiu pelnė G.Orelikas. Rusų klubas laimėjo atkarpą 0:6 (3:6, 4 min.). Komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais - po pirmojo kėlinio buvo lygu 16:16.

M.Gecevičius pelnė dvitaškį, tačiau P.Korobkovas pradėjo siautėti po vilniečių krepšiu ir atstatė rungtynių pusiausvyrą (24:24, 17 min.). Ketvirtį sėkmingiau baigė Žemutinio Naugardo komanda, kuri pirmavo 30:33.

Po didžiosios pertraukos vilniečiams nesisekė pralaužti svečių gynybos. M.Gecevičius nutraukė tylą ir smeigė tritaškį, „Nižnij Novgorod“ atsakė tuo pačiu 35:40 (24 min.). Netrukus rusai pataikė dar vieną tolimą metimą ir D.Adomaitis buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Svečiai susikrovė dviženklę persvarą, tačiau „Lietuvos rytui“ pavyko ją aptirpdyti (52:56, 30 min.).

Po D.Songailos dvitaškio skirtumas dar labiau sumažėjo (59:62, 34 min.). “Nižnij Novgorod“ atsakė S.Antonovo ir T.Rochestie metimais - 63:74. Vilniečiai dar bandė gelbėtis, tačiau rusų komanda išlaikė pranašumą ir laimėjo 69:80.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius 17 (3/6 tritaškių), G.Orelikas 13 (4/4 metimų, 6 atk. kam.), D.Songaila 12 (5/14 metimų), Z.Dowdellas 10, S.Babrauskas ir O.Cookas po 5, J.Palaciosas 4, T.Lydeka 3.

„Nižnij Novgorod": T.Rochestie 25 (4/6 tritaškių, 9/10 baudų), P.Gubanovas 16, P.Korobkovas 9, V.Paninas 8, S.Antonovas 7, J.Baburinas ir D.Chvostovas po 6, V.Ivlevas 3.