„Lietuvos rytui“ pavyko išlyginti Jungtinės lygos pusfinalio serijos rezultatą. Ketvirtadienį vilniečiai Žemutiniame Naugarde 78:75 nugalėjo „Nižnij Novgorod“ komandą.

Startinis svečių penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas. Rungtynių pradžioje vyko kova taškas į tašką (4:4). Vilniaus komandoje išsiskyrė D.Songaila, netrukus savo taškų kraitį atsidarė ir J.Palaciosas. Žemutinio Naugardo komanda tradiciškai taikliai metė iš toli (10:9, 5 min.). Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs S.Jelovacas puikiai įsijungė į „Lietuvos ryto“ žaidimą ir pelnė 7 taškus iš eilės. Po pirmojo kėlinio D.Adomaičio auklėtiniai buvo priekyje 22:16. Rusų komanda toliau puikiai naudojosi savo pagrindiniu ginklu - tritaškius taikliai metė S.Antonovas, D.Chvostovas ir P.Gubanovas. Tuo tarpu vilniečiams puolime sunkiai sekėsi susikurti progas ir skirtumas pradėjo augti „Nižnij Novgorod“ komandos naudai. Prieš didžiąją pertrauką šeimininkai buvo priekyje 37:43. „Lietuvos rytas“ puikiai pradėjo trečiąjį kėlinį ir išlygino rezultatą (45:45, 25 min.). Šeimininkai atsakė spurtu (47:53).