0

Anglijoje įvyko finalinės FA taurės rungtynės, kuriose tarpusavyje susitiko Londono "Arsenal" prieš "Hull City".

"Wembley" stadiono sienos Arsene'o Wengero auklėtiniams pagaliau buvo sėkmingos. Po pratęsimo "kanonieriai" rezultatu 3-2 palaužė "Hull City" ekipą.

Rungtynės "Arsenal" futbolininkams prasidėjo ypač nesėkmingai. Jau 4-ąją minutę "Hull City" vienuolikę į priekį išvedė po kampinio Jamesas Chesteris.

Po įspūdingo starto varžovai įvarčio apetito nemažino. Vos po keturių minučių pranašumą padidino Curtis Daviesas.

Tačiau "Arsenal" klubas nepalūžo ir 17-ąją minutę Santi Cazorlos tikslūs smūgis atgaivino "kanonierių" viltis iškovoti titulą.

Kiek vėliau komandos "prigeso" ir nei vienai nepavyko realizuoti progų. Lemiamą ir išlyginamąjį įvartį 71-ąją minutę pelnė Laurentas Koscielny.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui rezultatas švieslentėje buvo 2-2, o komandos ruošėsi pratęsimui.

Antrojo pratęsimo kėlinyje lemiamą tašką padėjo Aaronas Ramsey, kuris po tikslaus Oliviero Giroud padovanojo taip ilgai lauktą trofėjų "Arsenal" klubui.

Paskutinį kartą A.Wengero vadovaujama Londono ekipa trofėjų buvo iškovojusi 2005 metais, o tuomet "Arsenal" triumfavo būtent FA taurėje.

Rezultatas:

"Arsenal" 3 - 2 "Hull City"

4' [0 - 1] J.Chester

8' [0 - 2] C.Davies

17' [1 - 2] S.Cazorla

71' [2 - 2] L.Koscielny

109' [3 - 2] A.Ramsey