„Buvo sakyta, kad reikia sužaisti du prieš du - improvizavau ir pavyko“, - apie paskutinę ataką sakė pergalingo metimo autorius Martynas Mažeika, kurio dvitaškis išvedė „Neptūną“ į priekį Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pusfinalio serijoje prieš „TonyBet“.

Martynai, jums laimėti paskutinės atakos metu tampa įprastas dalykas..

Mums šiek tiek pasisekė, kad prieš tai turėjome stiprą varžovą „Šiaulius“. Tai talentinga, stipri komanda, kuri mums padėjo pasiruošti ir šioms rungtynėms.

Nuo tų paskutinių metimų baigiam pražilti, nors paskutinėmis sekundėmis galvoje tik viena mintis - kaip sėkmingai suregzti paskutinę ataką. Aišku, gerai būtų varžovams nepalikti laiko.

Trečiajame kėlinyje pralaimėjote siaubingą atkarpą. Kas nutiko po neblogos pirmosios rungtynių dalies?

Visą sezoną būna pakilimų, būna nukritimų. Svarbiausia, kad ketvirtajame kėlinyje spėjome įšokti į traukinį ir laimėti.

Žengtas didelis žingsnis į finalą..

Nenoriu nieko sakyti (šypsosi).

Uraganiniu greičiu Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) pusfinalį pradėję, tačiau visą antrą rungtynių dalį atsiliekančiųjų vaidmenyje buvę Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienį Prienuose 78:77 nugalėjo „Tonybet“ ekipą bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.