Sekmadienį Danijos futbolo pirmenybėse netrūko atkaklių ir intriguojančių kovų – čia buvo žaidžiami 32-ojo turo susitikimai. Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg“ klubas neįtikėtinos svarbos rungtynėse svečiuose susitiko su „Vestsjaelland“ ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Toks rezultatas dar likus turui iki pirmenybių finišo garantavo „Aalborg“ čempionų titulą!

Nors prieš sezoną „Aab“ ekipai buvo keliami gerokai kuklesni tikslai, išsaugoti vietą elite, Olborgo miesto ekipa įrodė, jog jau dabar yra pasirengusi kur kas didesnėms pergalėms. Žingsnis po žingsnio tikslo siekę „Aalborg“ futbolininkai sekmadienį galėjo švęsti – nulinės lygiosios jiems jau dabar garantavo auksą.

Nors ir buvo laikomi rungtynių favoritais, svečiai žaidė nervingai ir neišnaudojo susikurtų progų. Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės puolėjas L.Spalvis mačą pradėjo startinėje sudėtyje ir buvo pakeistas 63-ąją minutę.

Tam, kad jau šiame ture užsitikrintų titulą, „Aalborg“ reikėjo palankaus rezultato ir kitose rungtynėse, kur vietos „Midtjylland“ priėmė „Copenhagen“. Ši dvikova klostėsi pagal geriausių trilerių scenarijų – 75-ąją minutę esant lygiam rezultatui 2:2 svečių futbolininkas prieš save išvydo raudoną kortelę, o „Midtjylland“ gavo teisę atlikti 11 metrų baudinį. Laimei, auksinis šansas nebuvo išnaudotas, o dešimtyje likę „Copenhagen“ futbolininkai iškovojo neįtikėtiną pergalę 3:2.

Toks rezultatas reiškia, kad prieš paskutinį turą „AaB“ turi 59, tuo tarpu „Midtjylland“ – 55 taškus bei kova dėl titulo baigta. Paskutinį kartą Danijos čempionate Olborgo ekipa triumfavo 2008 m. L.Spalviui tai – didžiausias titulas per visą karjerą.