0

„Manchester City“ artėja „Premier“ lygos čempionų titulo link

Trečiadienį vakare Anglijoje vyko du "Premier" lygos susitikimai.

Svarbų žingsnį titulo link žengė Manuelio Pellegrini vadovaujami "Manchester City" futbolininkai.

"Miestiečiai" namuose rezultatu 4 - 0 nugalėjo Paulo Lamberto treniruojamą Birmingemo "Aston Villa" ekipą.

Ilgą laiką šeimininkams nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tačiau 64-ąją minutę kombinacija tarp Davido Silvos, Pablo Zabaletos ir Edino Džeko virto pirmuoju įvarčiu į Brado Guzano vartus.

Beveik identišką ataką pavyko suregzti 72-ąją minutę. Tiesa, Samiro Nasri smūgį į vartus atrėmė "Aston Villa" vartų sargas, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs E.Džeko įrideno kamuolį į tinklą.

Rungtynių pabaigoje prasidėjo varžovų triuškinimas. 89-ąją minutę po Yaya Toure perdavimo pasižymėjo Stevanas Jovetičius, o paskutinėmis pridėtinio laiko minutėmis visą varžovų gynybą išmaudė pats Y.Toure.

Po šios pergales likus 1 turui iki čempionato pabaigos "Man City" prieš "Liverpool" turnyrinėje lentelėje turi 2 taškų pranašumą ir geresnį įvarčių skirtumą.

Kitose rungtynėse Jacko Colbacko ir Fabio Borini įvarčiai lėmė "Sunderland" ekipos pergalę prieš "West Bromwich" futbolininkus.

Po šio mačo Guso Poyet treniruojama ekipa užsitikrino išlikimą "Premier" lygoje.