Antradienį pirmosiose Ukrainos krepšinio superlygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Kijevo "Budivelnik" komanda su trimis Lietuvos atstovais namuose 76:43 (20:12, 23:10, 18:16, 15:5) sutriuškino Mariupolio "Azovmaš" krepšininkus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo latvis Janis Strielniekas, 12 - Darjušas Lavrinovičius, 9 - Michailas Anisimovas, 7 - Dainius Šalenga.

21 minutę (21:11) žaidęs D.Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 7 ir vienintelį baudos metimą, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

15 minučių (15:03) aikštelėje praleidęs M.Anisimovas pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo visus 3 baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir tris sykius prasižengė.

D.Šalenga per 16 su puse minutės (16:24) prametė tritaškį, pataikė abu dvitaškius, realizavo 3 baudų metimus iš 5, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Igoris Zaicevas (16 tšk.), Denisas Lukašovas (13 tšk.) ir Kirilas Natiažka (9 taškai).

Antrąsias serijos rungtynes Kijeve komandos žais ketvirtadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.