Baltarusijos sostinėje vykusių Minsko jaunimo olimpinių dienų šiuolaikinės penkiakovės varžybas laimėjo Aurelija Tamašauskaitė, teigiama pranešime spaudai.

Plaukimo rungtyje mūsų sportininkė buvo 13-ta, fechtavimo - 10-ta, tačiau sau būdingu stiliumi varžovėms nepaliko vilčių kombinuotoje bėgimo - šaudymo rungtyje (antrąją vietą užėmusią Baltarusijos sportininkę aplenkė net 2 minutėmis). A. Tamašauskaitė iš viso keturkovėje surinko 1034 taškus.

Tai jau antra A. Tamašauskaitės pergalė Baltarusijoje šiais metais. Pirmą kartą varžybas Minske ji laimėjo vasario viduryje.

Viena jauniausių varžybų dalyvių Paulė Kairytė (877) tarp 30 dalyvių liko aštunta, Eglė Švedaitė (1 vieta plaukimo rungtyje) - 14-ta, Gabija Daraškevičiūtė - 17-ta.

Tarp vaikinų geriausiai iš mūsiškių sekėsi Dovydui Vaivadai. Jis laimėjo plaukimo rungtį, o bendrojoje įskaitoje tarp 35 dalyvių liko ketvirtas (1144). Vladislavas Sosnovskis (1050) užėmė 11-ąją vietą, Gytis Gudlevičius (1032) - 15-ąją, Stanislavas Lukjanovas (1001) - 16-ąją, Andrius Žusovas (993) - 17-ąją, Algirdas Fitkevičius (950) - 22-ąją, o Kondratas Kutyšas (919) - 24-ąją.

Artėjantį savaitgalį mūsų sportininkai vėl rungtyniaus užsienyje - Ieva ir Emilija Serapinaitės bei Lina Batulevičiūtė dalyvaus tarptautinėse varžybose Šveicarijoje.