0

Šeštadienio popietę Anglijoje prasidėjo XXX-asis "Premier" lygos turas.

19-ąją pergalę iškovojo Manuelio Pellegrini vadovaujama "Manchester City" ekipa. Dešimtyje "miestiečiai" sugebėjo palaužti "Hull City" futbolininkus.

10-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas komandos kapitonas Vincentas Kompany, tačiau svečiai nepasimetė ir jau 14-ąją minutę Davidas Silva išvedė savo komandą į priekį.

Toks rezultatas švieslentėje degė didžiąją rungtynių dalį iki pat pridėtinio teisėjo laiko, kuomet tašką mače padėjo Edinas Džeko.

"Man City" ekipa po šio mačo pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą su 60 taškų. Nuo "Chelsea" M.Pellegrini auklėtiniai atsilieka 6 taškais, tačiau yra sužaidę 2 rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse pergalę šventė Liverpulio "Everton" klubas, tik pačioje rungtynių pabaigoje išplėšęs tris taškus prieš "Cardiff City" futbolininkus.

59-ąją minutę į priekį komandą išvedė Gerardas Deulofeu, tačiau netrukus į ispano įvartį atsakė svečių gynėjas Juanas Cana.

Vis dėlto, 90-ąją mačo minutę tris taškus "irisams" iškovojo gynėjas Seamusas Colemanas.

Rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Southampton" ekipa. Mauricio Pochettino auklėtiniai rezultatu 4 - 2 įveikė "Norwich City" vienuolikės pasipriešinimą.

Pralaimėjimus patyrė "Swansea City" bei "Newcastle United" klubai. "Gulbės" namuose nusileido "West Brom" ekipai, o Alano Pardew auklėtiniai netikėtai pralaimėjo "Fulham" klubui.

Vakarinėse rungtynėse "Chelsea" futbolininkai Birmingeme mes iššūkį "Aston Villa" ekipai.