Nacionalinės krepšinio lygos aštuntfinalyje trilerį su nelaiminga pabaiga išgyveno Šakių „Zanavyko“ fanai. Penktosiose serijos rungtynėse „Zanavykas“ savų žiūrovų akivaizdoje vieno taško skirtumu 81:82 nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“. Pergalė Vitoldo Masalskio auklėtiniams atvėrė kelią į NKL ketvirtfinalį, kur jų jau laukia Trakų „Trakai“. „Zanavykui“ po šio pralaimėjimo sezonas baigėsi anksčiau laiko.

Pilnutėlėje Šakių sporto centro arenoje rungtynės tarp Suvalkijos komandų vyko banguotai. Po dviejų kėlinių 8 taškais pirmavo šeimininkai (50:42), tačiau prieš ketvirtąjį ketvirtį „Zanavykas“ atsidūrė besivejančių rolėje ir atsiliko 60:68.

Lemiamo kėlinio pabaigoje Paulius Beliavičius, Vilius Šumskis ir Marijus Užupis sumažino atsilikimą iki minimumo – 81:82. Po netikslių Marijampolės komandos gynėjo Žilvino Kuklieriaus baudos metimų, paskutinei atakai surengti zanavykai turėjo pusantros sekundės, tačiau perdavimas per visą aikštę buvo netikslus ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę.

„Zanavykas“: P.Beliavičius 24, V.Šumskis 17 (10 atk. kam.), M.Užupis 13, V.Vaikšnis 6.

„Sūduva-Mantinga“: M.Valukonis 13, M.Sapiega (6 atk. kam., 10 rez. perd.) ir S.Kymantas po 12, Ž.Kuklierius ir I.Labutis 11. Sulūžus lentai, nutrauktos „Šilutės“ ir „Žalgirio-2“ rungtynės

Penktosiose NKL aštuntfinalio rungtynėse Šilutėje susitiko vietos „Šilutė“ ir Kauno „Žalgirio“ antroji ekipa. Tiesioginėje dvikovoje dėl kelialapio į kitą atkrintamųjų etapą nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatu 72:59 pirmavo šeimininkai, kurių aukštaūgis Edgaras Sosnovskis pabandė ataką užbaigti dėjimu. Taškų „Šilutės“ atstovui pelnyti nepavyko, be to, dėjimo į krepšį metu sutrupėjo lenta. Ją aikštės šeimininkai pakeitė per 1 val. ir 10 min. Užsitęsus krepšio konstrukcijos remonto darbams, Kauno komandos vyr. treneris Tomas Masiulis atsisakė tęsti rungtynes. Žalgiriečiai paliko aikštę švieslentei rodant skaičius 72:59.

Koks bus priimtas sprendimas dėl rungtynių baigties, paaiškės artimiausią darbo dieną - pirmadienį.