„Atlantas“ surengė generalinę repeticiją prieš šeštadienį prasidėsiantį Lietuvos futbolo A lygos čempionatą. Klaipėdiečiai sužaidė paskutiniąsias priešsezonines kontrolines rungtynes.

Lietuvos vicečempionų varžovais buvo Latvijos aukščiausiosios lygos pirmenybėse šeštąją vietą tarp 10 komandų užėmę Jūrmalos "Jūrmala" futbolininkai.

Susitikimo baigtį lėmė vienintelis įvartis, kurį paskutinę varžybų minutę įmušė Dovydas Virkšas – 1:0. Rungtynės prasidėjo aktyviomis atakomis. Per pirmąsias šešias minutes abiejų komandų futbolininkai buvo iššokę prieš vartininkus, tačiau nesugebėjo jų įveikti.

Vėliau ilgai komandoms nepavyko sukurti pavojingų momentų. Tik baigiantis susitikimui ekipos dar kartą apsikeitė progomis: Jūrmalos žaidėjo smūgiuotas kamuolys prariedėjo greta „Atlanto“ virpsto, o 90-ąją min. D.Virkšo smūgis iš daugmaž 13 metrų buvo tikslus.