0

„Manchester City“ triumfavo Anglijos lygos taurės finale

Sekmadienį Londono "Wembley" stadione įvyko Anglijos lygos taurės ("Capital One Cup") turnyro finalas.

Šalies sostinėje susitiko dėl išlikimo "Premier" lygoje kovojantys "Sunderland" futbolininkai bei Manuelio Pellegrini vadovaujama "Manchester City" ekipa.

Mačo pradžioje "Man City" klubas stengėsi perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau Guso Poyet auklėtiniai kūrė pavojingas kontratakas.

Vieną tokių pavyko paversti įvarčiu jau 10-ąją minutę. Fabio Borini įveikė Vincento Kompany gynybą ir nuginklavo Costilą Pantilimoną.

Po įvarčio vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė - "miestiečiai" kūrė pozicines atakas ir siekė išlyginti rezultatą.

Tą jiems pavyko padaryti tik antrojo kėlinio pradžioje, kuomet įspūdingu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė saugas Yaya Toure.

Jau po poros akimirkų rezultatas tapo 2 - 1 "Man City" naudai. Po Aleksandro Kolarovo perdavimo Vito Mannone'ą nuginklavo Samiras Nasri.

Po tokio rungtynių eigos posūkio "Sunderland" futbolininkai vis dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje, tačiau "Man City" gynyba dirbo solidžiai.

Tašką rungtynėse padėjo 90-ąją minutę po puikios kontratakos pasižymėjęs Jesusas Navasas.

"Man City" strategui Manueliui Pellegrini šis trofėjus pirmasis, iškovotas dirbant Anglijoje.

"Manchester City" 3 - 1 "Sunderland"

10' [0 - 1] F.Borini

55' [1 - 1] Y.Toure

56' [2 - 1] S.Nasri

90' [3 - 1] J.Navas