Puikią Baltarusijos aukščiausios lygos ketvirtfinalio serijos pergalę namų arenoje pasiekė Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai rezultatu 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) įveikę Minsko „Junior“. Situacija serijoje iki trijų pergalių dabar 1:2 minskiečių naudai.

Rungtynės kaip ir buvo tikėtasi nuo pat pradžių buvo įtemptos, atkaklios ir kovingos. Deja, pirmąją susitikimo dalį aikštės šeimininkai buvo šalinami už nuobaudas vienas po kito.

Pirmieji įvartį įmušė svečiai, kai pasižymėjo Aleksandras Pacenkinas (15:27 min.), bet per likusį pirmojo kėlinio laiką

„Energija“ du kartus turėjo kiekybinę persvarą ir abu sykius ją išnaudojo – įvarčius įmušė Rolandas Aliukonis (16:25) bei Karolis Kubilius (18:49).

Antrasis susitikimo kėlinys aikštės šeimininkams prasidėjo Andrejaus Židkovo (34:23) įvarčiu žaidžiant daugumoje. „Junior“ neplanavo pasiduoti - atsilikimą iki minimumo sušvelnino Ivanas Potojalo (38:44).

Pergalingą rungtynių įvartį pelnė Danielius Nomanovas (39:32) „ant menčių paguldęs varžovų vartininką.

Svečiai įmušė dar vieną įvartį trečiojo kėlinio pradžioje, bet tai buvo viskas, ką pavyko komandoms pelnyti šiose rungtynėse – pasižymėjo Stepanas Falkovskis (42:04).

Elektrėnų „Energijos“ vartus visas rungtynes saugojo Nerijus Dauksevičius.

„Šis rezultatas yra mūsų sunkaus darbo ir sirgalių palaikymo rezultatas. Vyrai dirbo išties sunkiai, o pergalė lėmė sėkmingai išnaudota kiekybinė persvara ir įvartis pelnytas mažumoje“ – po rungtynių teigė „Energijos“ ir nacionalinės rinktinės treneris Berndas Haakė.

Po neleistino varžovo veiksmo antrojo kėlinio viduryje Dominykas Bisturys privalėjo palikti aikštę. Jaunasis puolėjas Santariškių klinikinėje ligoninėje privalės išbūti iki pirmadienio (mažiausiai). Dabar diagnozuotas stiprus smegenų sutrenkimas.

Į Elektrėnų ledo rūmus „Energijos“ ledo ritulininkų susirinko palaikyti per 1200 sirgalių.

Ketvirtosios atkrintamųjų serijos rungtynės tarp Elektrėnų „Energijos“ ir Minsko „Junior“ ledo ritulininkų šeštadienį kovo 1 dieną Elektrėnų ledo rūmuose nuo 15.00 val. Įėjimas nemokamas.