Sekmadienį Kauno sporto halėje paaiškėjo trečioji komanda, iškovojusi vietą 3x3 pasaulio čempionato atrankos varžybose. Kelialapį į atranką laimėjo „Wurth II“ ekipa iš Vilniaus, teigiama pranešime spaudai.

Sporto halėje vykusiame „Pieno žvaigždžių“ Lietuvos 3x3 lygos (L3L) Nacionaliniame ture dėl kelialapio į atrankos varžybas ir 1600 litų piniginio prizo varžėsi 8 Elito pogrupio komandos. Šiame pogrupyje galėjo be apribojimų dalyvauti profesionalūs krepšininkai.

Finale „Wurth I“ komanda 19:13 pranoko „Wurth II“ ekipą ir laimėjo antrą Nacionalinį turą paeiliui. Kadangi „Wurth I“ ekipa jau turėjo kelialapį į 3x3 pasaulio čempionato atrankos varžybas, ši teisė atiteko antrajai turnyro komandai.

Elito grupės varžybose dalyvavo būrys gerai žinomų krepšininkų. „Solo gym“ komandai, kuri liko trečia, atstovavo Europos čempionas Mindaugas Žukauskas, „Wurth“ ekipoje žaidė Janas Jurgo, o „Orion Sports“ komandoje rungtyniavo Juozas Ramanauskas.

Turnyras sporto halėje buvo trečias ir paskutinis „Pieno žvaigždžių“ L3L Nacionalinis turas šį sezoną. Ankstesni šio turo nugalėtojai – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bei „Wurth“ komandos taip pat žaidžia ir reguliariajame „Pieno žvaigždžių“ L3L lygos sezone.

Atranka į pasaulio čempionatą, kuris birželio 5-8 dienomis vyks Maskvoje, bus rengiama balandžio pabaigoje. Nugalėtojai pirmą kartą oficialiai atstovaus Lietuvai tokio rango varžybose.

Suaugusiųjų turnyrą sporto halėje laimėjo „AVG Šernai“ ekipa iš Panevėžio, finale 13:9 pranokę „Hotel Vanagupę“ komandą. Jaunimo (iki 18 metų) grupėje triumfavo „Aš stebiuosi“, 9:7 nugalėję „Trys A“ komandą.