Trisdešimt aštuntą pergalę 56-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono "Rockets" klubas su Donatu Motiejūnu.

Sekmadienį svečiuose Hjustono ekipa daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 115:112 (30:16, 30:40, 23:37, 32:19) nugalėjo septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Finikso "Suns" (33 pergalės ir 22 pralaimėjimai) krepšininku, nors po trijų kėlinių arenos šeimininkai turėjo 10 taškų persvarą.

Lietuvis savo ekipai, kuriai tai buvo dvyliktoji pergalė per 15 paskutiniųjų mačų, pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 5 (1 - puolime) kamuolius, kartą suklydo bei keturissyk prasižengė. Per nepilnas 24 žaidimo minutes (23:39) D.Motiejūnas prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 ir realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Likus žaisti 14,1 sekundės, jis atkovojo kamuolį po savuoju krepšiu ir po varžovo pražangos savo komandos pergalę užtvirtino dviem baudų metimais.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Dwightas Howardas, 23 - Jamesas Hardenas, 20 - Patrickas Beverley'is, 15 - Terrence'as Jonesas, 13 - Chandleris Parsonsas, 7 - Omri Casspi.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Goranas Dragičius (35 tšk.; karjeros NBA lygoje rekordas), Geraldas Greenas (23 tšk.), Markieffas Morrisas (21 tšk.), P.J. Tuckeris (9 tšk.), Milesas Plumlee bei Marcusas Morrisas (po 8 taškus).