0

Antradienį prasidėjo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos. Pirmąsias dvi rungtynes laimėjo favoritėmis laikytos komandos – „Barcelona“ išvykoje 2:0 įveikė „Manchester City“ ekipą, o „Paris Saint-Germain“ svečiuose triuškinamai 4:0 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Atsakomosios dvikovos bus žaidžiamos kovo 11 ir 12 dienomis. Atitinkamai kovo 11 dieną stebuklą Paryžiuje mėgins sukurti vokiečių Lėverkuzeno „Bayer“, o kovos 12 dieną Barselonoje dviejų įvarčių deficitą mėgins panaikinti anglų „Manchester City“.

Trečiadienį UEFA čempionų lygoje vyks dar dvi aštuntfinalio rungtynės – Londono „Arsenal“ namie žais su čempionų titulą ginančiu vokiečių Miuncheno „Bayern“ klubu, o italų „Milan“ savo aikštėje stos akistaton su ispanų Madrido „Atletico“ ekipa.

Rungtynių eiga

„Manchester City“ – „Barcelona“ 0:2.

90 min. Danielis Alvešas pelno įvartį pasiuntęs kamuolį į tinklą vartininkui Joe Hartui tarp kojų. „Barcelona“ pirmauja (0:2).

86 min. „Barcelona“ komandoje Fabregasą keičia Sergi Roberto.

76 min. įspėtas geltonąja kortele „Bsarcelona“ žaidėjas Mascherano.

74 min. „Barcelona“ komandoje Neymaras keičia Alexį Sanchezą, o "Manchester City" ekipoje – vietoje Negredo į aikštę žengia Džeko.

58 min. „Manchester City“ ekipoje Lescottas keičia Kolarovą, o Nasri - Jesusą Navasą.

54 min. L. Messi realizuoja 11 m baudinį ir „Barcelona“ išsiveržia į priekį (0:1).

53 min. Demichelis griauna baudos aikštelėje L. Messį. „Manchester City“ žaidėjui teisėjas rodo raudonąją kortelę.

37 min. Kolarovas („Manchester City“) baudžiamas geltonąja kortele.

28 min. geltonąja kortele baudžiamas „Manchester City“ žaidėjas Negredo.

23 min. geltonąja kortele baudžiamas Danielis Alvešas.

Komandų sudėtys:

„Manchester City“: Hartas, Kompany, Zabaleta, Kolarovas, Clichy, Demichelis, Jesus Navas, Silva, Fernandinho, Y. Toure, Negredo.

„Barcelona“: Víctoras Valdessa, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Danielis Alvesas, Fabregas, Xavi Hernandezas, Iniesta, Busquetsas, Alexis Sanchezas, Lionelis Messi.

Lėverkuzeno „Bayer“ – Paryžiaus „Saint-Germain“ 0:4.

88 min. PSG didina savo įspūdingą pranašumą. Po Lucaso perdavimo Cabaye pelno įvartį – 0:4.

76 min. PSG ekipoje Lavezzi keičia Pastore.

67 min. PSG komandoje keitimas - vietoje Matuidi į aikštę žengia Cabaye.

62 min. Leverkūzeno ekipoje keitimas - Wollscheidas keičia Samą.

59 min. Spahičius („Bayer“) gauna antrą įspėjimą rungtynėse - šalinamas iš aikštės.

58 min. Castro („Bayer“) baudžiamas geltonąja kortele.

48 min. „Bayer“ žaidėjas Guardado įspėtas - geltonoji kortelė.

46 min. Leverkūzeno ekipoje Brandtas keičia Son Heung-Miną, o Reinartzas - Rolfesą.

42 min. Z. Ibrahimovičius pelno antrą savo įvartį po B. Matuidi perdavimo. Rezultatas tampa triuškinamas 0:3.

39 min. Z. Ibrahimovičius pelno įvartį nuo 11 m baudinio atžymos (0:2).

38 min. Spahičius („Bayer“) baudžiamas geltonąja kortele.

15 min. geltonąja kortele baudžiamas „Bayer“ žaidėjas Hilbertas

4 min. geltonąja kortele baudžiamas pirmojo įvarčio autorius B. Matuidi.

3 min. įvartį pelno PSG saugas B. Matuidi po puikaus Marco Verratti perdavimo (0:1)

„Bayer“: Leno, Spahičius, Guardado, Omeras Toprakas, Rolfesas, Benderis, Hilbertas, Samas, Castro, Heung-Minas, Kiesslingas.

Paris Saint-Germain“: Sirigu, Silva, Alexas, Maxwellas, van der Wielas, Motta, Matuidi, Verratti, Lucasas, Ibrahimovičius, Lavezzi.