Penktą vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (46 pergalės ir 31 pralaimėjimas) klubas penktadienį svečiuose 99:94 (21:23, 24:30, 23:18, 31:23) įveikė šeštojoje pozicijoje Vakaruose esančią Vašingtono "Wizards" (39/36) ekipą su Dariumi Songaila, kuri patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Ž. Ilgauskas nugalėtojams pelnė 18 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik LeBronui Jamesui, įmetusiam 25 taškus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos per 29 minutes pataikė 8 dvitaškius iš 13 ir abu baudų metimus. Be to jis po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei surinko 4 pražangas.

15 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Larry Hughesas, 12 - Drew Goodenas.

D. Songaila šeimininkams pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po du kartus suklydo ir prasižengė. Per 26 su puse minutės jis pataikė 5 dvitaškius iš 9.

27 taškus "Wizards" ekipai pelnė Antawnas Jamisonas, 18 - Antonio Danielsas, 17 - Deshawnas Stevensonas, po 10 - Jarvis Hayesas ir Etanas Thomasas.