0

Sekmadienį vakare Anglijos Futbolo Asociacijos taurės penktojo etapo susitikime buvo žaidžiamas susitikimas tarp Londono "Arsenal" ir "Liverpool" futbolininkų.

Po įtemptos kovos pranašumą įrodė savo sirgalių palaikomi "kanonieriai", rezultatu 2 - 1 įveikę Brendano Rodgerso auklėtinius.

Mačo pradžioje svečiai turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau šeimininkai įsiveržė į priekį 16-ąją minutę, kuomet po standartinės situacijos kilusi sumaištis leido netrukdomam smūgiuoti Alexui-Oxlade'ui Chamberlainui.

Po įvarčio svečiai perėmė iniciatyvą, o "Arsenal" stengėsi pavienėmis atakomis rezultatą padvigubino. Antrojoje kėlinio pusėje žaidimas aprimo.

Iškart po pertraukos pirmojo įvarčio autorius A.O. Chamberlainas po reido dešiniuoju kraštu perdavė kamuolį Lukasui Podolskiui, o šis rezultatą padvigubino.

Netrukus rezultatą sušvelnino Stevenas Gerrardas, pasinaudojęs paskirtu 11 metrų baudiniu. Jį uždirbo Luisas Suarezas.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos "Liverpool" vis labiau spaudė savo varžovus, tačiau Arsene'o Wengero auklėtiniams pavyko atsilaikyti ir patekti į ketvirtfinalį.

"Arsenal" 2 - 1 "Liverpool"

16' [1 - 0] A.O. Chamberlain

47' [2 - 0] L.Podolski

60' [2 - 1] S.Gerrard (11 m)