Dviguba Rusijos sportininkų pergale baigėsi Sočio olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju vyrų 1000 m varžybos - auksas atiteko 28-erių metų Viktorui Anui, o sidabrą iškovojo 31-erių Vladimiras Grigorjevas.

Po aštuonerių metų šios rungties olimpinio čempiono titulą susigrąžinęs Viktoras Anas, kuris 2006-aisiais Turine dar gynė Pietų Korėjos rinktinės garbę, šeštadienį finale sugaišo 1 minutę 25,325 sekundės ir vos 0,074 sekundės aplenkė Vladimirą Grigorjevą, kurio geriausias rezultatas šioje rungtyje buvo tik aštuntoji vieta planetos pirmenybėse Vengrijoje ir 15-oji pozicija Turino olimpiadoje.

Beje, Viktorui Anui tai antrasis olimpinis medalis Sočyje - jis 1500 m nuotolyje iškovojo bronzą.

Bronzos medalis 1000 m distancijoje po to, kai buvo diskvalifikuotas pasaulio čempionas korėjietis Da Woon Sinas, atiteko olandui Sjinkiei Kneghtui.