0

Antrą pergalę aštuonių komandų Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyre iškovojo keturių ekipų A grupės lyderių gretose žengianti Kanados rinktinė, 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) privertusi pasiduoti Suomijos ekipą.

Įvarčius nugalėtojoms pelnė Meghan Agosta-Marciano (49:27), Jayna Hefford (52:24) ir Rebecca Johnston (56:36).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 2 2 0 0 0 12:1 6
2. Kanada 2 2 0 0 0 8:0 6
3. Suomija 1 0 0 0 2 1:6 0
4. Šveicarija 2 0 0 0 2 0:14 0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rusija 1 1 0 0 0 4:1 3
2. Švedija 1 1 0 0 0 1:0 3
3. Japonija 1 0 0 0 0 0:1 0
4. Vokietija 1 0 0 0 0 1:4 0