Paaiškėjo Lietuvos irklavimo federacijos treniruoklių ergometrų varžybų prizininkai visose amžiaus grupėse

Lietuvos irklavimo federacija (LIF) surengė treniruoklių ergometrų varžybas, kuriose dalyvavo ir šalies elito sportininkai - Donata Vištartaitė, Milda Valčiukaitė bei Mindaugas Griškonis.

Čempionate netrūko ir sensacijų. Lietuvos ergometro treniruoklių rekordą pasiekė Mindaugas Griškonis 2 km nuirklavęs per 6 min. 49,9 sek. Pasak pranešimo, iriantis tokiu greičiu pasaulio čempionate jau galima tikėtis apdovanojimų.

Pasak LIF, moterų rezultatai taip pat džiugino. Aukso medalį iškovojo Lina Šaltytė (06:54.3), sidabras atiteko Mildai Valčiukaitei (07:06,8), o bronzą pelnė Estijos sportininkė Sakkarias Helinai (07:25,6).

Pasaulio čempionė Donata Vištartaitė dalyvavo lengvo svorio kategorijoje ir iškovojo aukso medalį. Jos laikas - 7 min. 01,2 sek.

Pirmadienį Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai ir jaunimo rinktinės nariai treniruotes tęsia Graikijoje.

Kitos varžybos, kuriose rungsis Lietuvos irklavimo elitas, vyks Sidnėjuje (Australijoje). Sportininkai po mėnesio treniruočių ciklo varžysis ant vandens - vyks FISA pasaulio pirmasis taurės etapas.