0
TV3

„Liverpool“ savo tvirtovėje pažemino „Arsenal“ futbolininkus

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo XXV-asis turas, kuriame įvyko susitikimas tarp Londono "Arsenal" ir "Liverpool".

"Anfield" stadione nuostabų žaidimą demonstravę Brendano Rodgerso auklėtiniai nepaliko jokių vilčių "kanonieriems" ir šventė pergalę rezultatu 5-1.

Net keturi įvarčiai krito per pirmąsias 20 minučių. Pirmasis "raudonuosius" dar 1-ąją rungtynių minutę išvedė Martinas Škrtelis, kuris po lygiai devynių minučių sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį.

Kiek netrukus po puikaus Luiso Suarezo perdavimo Arsene'ą Wengerą į neviltį pasiuntė Raheemas Sterlingas, o galutinį tašką pirmajame kėlinyje padėjo Danielis Sturridge'as.

Per kitas 45 minutes vaizdas nepasikeitė, o "Liverpool" vienuolikė ir toliau sėkmingai puolė varžovus. 52-ąją minutę jaunasis R.Sterlingas dar kartą nubaudė "Arsenal" klubo žaidėjus.

69-ąją minutę "Premier" lygos lyderiams pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Mikelis Arteta, tačiau šis įvartis nieko nelėmė, o per likusį laiką šeimininkai turėjo ne vieną puikią galimybę pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau galutinis rezultatus liko 5-1.

Londono ekipa po šio pralaimėjimo ir toliau išlieka pirmoje vietoje, tačiau tiek "Manchester City", tiek Londono "Chelsea" po šio turo gali "kanonierus" išstumti iš šios vietos.