Trečiadienį Ankaroje prasidėjusiame 2013-2014 metų sezono Turkijos krepšinio taurės turnyro finalo aštuoneto turnyre taurės savininkas Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahche Ulker" klubas ketvirtfinalio rungtynėse 72:66 (22:14, 28:15, 9:24, 13:13) įveikė Trabzono "Trabzonspor" komandą ir pateko į pusfinalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovo metimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 31 minutę (30:54) L.Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 4, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

17 taškų prie pergalės prisidėjo Bo McCalebbas, 8 - Nemanja Bjelica. Pralaimėjusiems 21 tašką pelnė Kirkas Penney, 14 - Canas Mutafas, 8 - Kaya Pekeris.

Pusfinalyje "Fenerbahche Ulker" krepšininkai šeštadienį žais su Izmiro "Pinar Karsiyaka" klubu, kuris kitame ketvirtfinalio mače po pratęsimo 87:80 (21:24, 9:12, 24:16, 16:18) 17:10) palaužė Ankaros "Turk Telekom" ekipos pasipriešinimą.

"Fenerbahche Ulker" komanda Turkijos taurę yra iškovojusi keturis kartus, iš jų net tris sykius per pastaruosius ketverius metus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.