Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate generalinę repeticiją prieš Dariaus Kasparaičio debiutą surengė Vilniaus „Hockey Punks“ klubas, kuris namų aikštelėje Vilniuje trečiadienio vakarą 2:5 (0:3, 0:1, 2:1) nusileido Rokiškio „Rokiškiui“.

Šeštadienį Elektrėnuose 17 val. rungtynėse su vietos „Lokiais-Poseidonu“ „Hockey Punks“ sudėtyje pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos čempionate debiutuos Vilniaus klubo naujokas, 1992 metų olimpinių žaidynių čempionas Darius Kasparaitis. Tad vilniečiai turėjo paskutinę galimybę pasiruošti garsenybės debiutui.

Tą žinojo ir varžovai, kurie surengė rimtą išbandymą vilniečiams. Jau pirmajame kėlinyje Kasparas Falkas (05:18), Simas Sakaitis (18:30) ir Tomas Jasinevičius (19:05) trimis smūgiais baudė šeimininkus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Rokiškis“ išnaudojo kiekybinę persvarą, kai Saulius Limontas pelnė ketvirtąjį įvartį (36:38).

Vis dėlto ,“Hockey punks“ rado jėgų pakilti į lemiamą šturmą ir Manto Marcinkevičiaus (51:30) ir Roko Bacevičiaus įvarčiais rezultatą sušvelnino iki 2:4 (53:21).

Netrukus abi komandos paprašė pertraukėlės. Paskutinę rungtynių minutę prasižengė rokiškėnas Darius Janušonis ir vilniečiai vartininką pakeitė šeštu aikštės žaidėju, tačiau svečiai pelnė penktąjį įvartį į tuščius vartus, kai pasižymėjo S.Limontas (59:55) ir „Rokiškis“ šventė ketvirtą pergalę sezone.

„Hockey Punks“ – „Rokiškis“ 2:5 (0:3, 0:1, 2:1).

„Hockey Punks“: R.Bacevičius, M.Marcinkevičius po 1 įvartį.

„Rokiškis“: S.Limontas 2, K.Falkas, S.Sakaitis, T.Jasinevičius po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Hockey Punks“ 9 5 0 0 4 32:37 15

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 7 5 0 0 2 42:25 15

3. Rokiškio „Rokiškis“ 6 4 0 0 2 34:19 12

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 9 3 0 0 6 33:40 9

5. Juodupės „Juodupė“ 8 2 0 0 6 30:51 6