Sausio 22 – 26 dienomis, dešimt Lietuvos šaudymo sporto rinktinės narių dalyvavo tradicinėse tarptautinėse „Bavarijos taurės“ šaudymo sporto varžybose Miunchene. Šiuose varžybose dalyvavo daugiau nei 460 šaulių iš įvairių pasaulio šalių. Varžybos vyko atskirose vyrų ir moterų grupėse, dviejuose amžiaus įskaitose (suaugusieji ir jaunimas).

Pneumatinio pistoleto rungtyje moterų grupėje Jekaterina Ždanova (Vilnius) liko 54 vietoje (370 tšk.), Viktorija Grigaliūnaitė (Vilnius) – 68 vietoje (349 tšk.). Merginų grupėje Gabrielė Rankelytė (Vilnius) liko 52 vietoje (343 tšk.).

Pneumatinio pistoleto rungtyje vyrų grupėje Igor Radajev (Vilnius) liko 61 vietoje (557 tšk.). Vaikinų grupėje Vilius Sabataitis (Kaunas) užėmė 34 vietą (561 tšk.), Justinas Stanevičius (Alytus) – 38 vietą (560 tšk.), Nojus Milinis (Kaunas) – 53 vietą (551 tšk.)

Pneumatinio šautuvo rungtyje vyrų grupėje Karolis Girulis (Alytus) liko 63 vietoje (617,4 tšk.) Moterų grupėje Jūratė Česynaitė (Alytus) užėmė 45 vietą (412,2 tšk.), Jolanta Jancevič (Vilnius) – 75 vietą (407,0 tšk.).

Stipriausi Lietuvos šaudymo sporto rinktinės nariai vasario 26 – kovo 6 dienomis Maskvoje dalyvaus Europos šaudymo sporto čempionate pneumatiniais ginklais.