0
TV3

Šeštadienį Italijos stadionuose buvo sužaisti du "Serie A" pirmenybių XXI-ojo turo susitikimai.

Taškus kiek netikėtai prarado Rafaelio Benitezo vadovaujama "Napoli" ekipa, namuose išsigelbėjusi nuo pralaimėjimo "Chievo" klubui.

Gennaro Sardo išvedė į priekį svečius 18-ąją minutę ir šią persvarą ekipa turėjo beveik iki mačo pabaigos, tačiau pergalę iš rankų išplėšė "Napoli" gynėjas Raulis Albiolis.

Vakariniame mače taikiai išsiskyrė Romos "Lazio" ir Turino "Juventus" klubai. Mačas pasibaigė rezultatu 1 - 1.

24-ąją rungtynių minutę raudoną kortelę užsidirbo šalies čempionų vartininkas Gianluigi Buffonas. Netrukus 11 metrų baudinį realizavo Antonio Candreva ir sostinės klubas įsiveržė į priekį.

Dešimtyje likusį rungtynių laiką žaidę Antonio Conte auklėtiniai sugebėjo atsitiesti: 60-ąją minutę rezultatą išlygino puolėjas Fernando Llorente. Per likusį laiką nugalėtojas neišaiškėjo ir komandos pasidalino po tašką.