„Lietuvos rytas“ nesėkme baigė Europos taurės P grupės pirmojo rato kovas. Vilniečiai išvykoje 60:94 (15:27, 16:23, 14:27, 15:17) turėjo pripažinti Saragosos CAI pranašumą.

Startinis vilniečių penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Renaldas Seibutis, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas. Susitikimo pradžia svečiams susiklostė nesėkmingai - ispanai šovė į priekį 4:14 (3 min.). CAI toliau nesunkiai įveikdavo „Lietuvos ryto“ gynybą (13:27, 9 min.). T.Lydeka kėlinį baigė galingu dėjimu (15:27). Juanas Palaciosas sudrebino Saragosos ekipos lanką, tačiau vilniečiams nesisekė priartėti (22:42, 15 min.). Po antrojo kėlinio Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai turėjo 19 taškų deficitą (31:50). Po didžiosios pertraukos rezultatyviai pradėjo žaisti puolėjas Darius Songaila (41:63, 25 min.), bet CAI toliau didino persvarą (41:70, 27 min.). Prieš paskutinį kėlinį „Lietuvos rytas“ atsiliko 45:77. Treneris A.Petrovičius suteikė galimybę pasireikšti E.Bendžiui ir G.Orelikui. Pastarasis per porą minučių iš varžovų perėmė du kamuolius. CAI toliau užtikrintai žygiavo pergalės link (58:91, 37 min.). Galutinis rezultatas - 60:94. „Lietuvos rytas“: J.Palaciosas 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), D.Songaila – 12, R.Seibutis 11, O.Cookas 9 (5 rez. perd.), M.Gecevičius 5, S.Jelovacas 4, T.Lydeka 2. CAI: M.Rollas 23 (5/5 trit., 5 rez. perd.), J.Jonesas 12 (8 atk. kam.), D.Rudežas ir G.Šermadini po 11, P.Tomasas 10, P.Llompartas 9 (5 rez. perd.), J.Stefanssonas 8, J.Tabu ir V.Sanikidzė po 4, H.Norelis 2.